Hotel Tenis Congress &Wellness vo Zvolene

Hotel Tenis Congress &Wellness vo Zvolene

Hotel Tenis vo Zvolene je kongresový hotel s wellness centrom, moderne zariadenými izbami  a apartmánmi, kvalitnou gastronómiou a možnosťami športového využitia voľného času. Pre svoje kvalitné služby a profesionálny prístup je vyhľadávaný medzi business klientelou a náročnými zákazníkmi. Kapacita jeho najväčšej kongresovej sály je až 440 miest. V Hoteli Tenis je možné usporiadať kongresy, semináre, školenia, výstavy, ale aj rodinné, či firemné oslavy a podobné podujatia.

Po náročnom dni môžu hoteloví hostia využiť služby wellness centra, ktoré poskytuje svojim zákazníkom dokonalý relax. Je vybavené plaveckým bazénom, relaxačným bazénom s vírivkou, detským bazénom a piatimi saunami. V reštaurácii hotela sa podávajú pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne, každý mesiac sa tu pripravuje špeciálne menu.

Športovo založení hostia si môžu utužovať svoju telesnú kondíciu v športovom areáli hotela, v ktorom nájdu ideálne podmienky na individuálne i kolektívne športy. Tento areál je však prístupný nielen hotelovým hosťom, ale aj širokej verejnosti.  Hotel Tenis vám poskytne perfektné služby za prijateľné ceny a jeho personál je pripravený splniť vám vaše želania.

Aby sme nezabudli, počas našej návštevy nás potešila možnosť prípravy kávy na izbe vo forme kávovaru Nespresso.

Bansko Bystrický