Kaviareň Maribo– Košice

Kaviareň Maribo– Košice

Táto príjemná  a útulná kaviareň sa nachádza  v Košiciach v mestskej časti západ, na Bratislavskej ulici. Jej poloha medzi rodinnými domami ju predurčuje na to, aby sa stala oázou relaxu pre všetkých hľadačov pokoja a samozrejme – milovníkov kávy. Návšteva kaviarne Maribo je vhodná pre všetky generácie a skupiny zákazníkov.

Vkusný interiér spájajúci  tradičné a moderné prvky vytvára zaujímavú zmes minulosti s prítomnosťou. Použité materiály(drevo, tehla, kov)  sú vhodne skombinované a elegantné interiérové doplnky povyšujú tento priestor na miesto, v ktorom aspoň na chvíľu odložíme svoje každodenné starosti a povinnosti.

V peknom počasí sa dá posedieť aj na terasách vonkajšieho dvora spolu s preliezkami a detským areálom. Kto má chuť na malý snack, môže si dopriať zapečenú bagetu, prípadne domáce domáce koláčiky a limonády.

Okrem toho aj Talianske špeciality, ako napríklad prosciutto, panceta, mortadela, vertricina, napoli saláma,  nakladaná talianska zelenina – artičoky, olivy, kapary, sušené paradajky, huby a samozrejme aj Taliansky a slovenský syr. Zaujalo nás, že častý nešvár podnikov podobného typu v podobe nonstop bežiacej TV sa tu zredukoval „len“na propagáciu loga kaviarne.

Príjemné, efektné  a účelné. Kiež by to tak fungovalo aj ostatných prevádzkach. V inšpirujúcom a pokojnom prostredí kaviarne Maribo sme sa cítili veľmi príjemne aj vďaka milej a prívetivej obsluhe, ktorá je vždy lakmusovým papierikom na váhach obľúbenosti podniku.

Sme radi, že možnosť spoznať ďalšie miesto, ktoré stojí za návštevu vám môžeme aj touto cestou sprostredkovať.

Košický