Zoraya Restaurant&Caffee – Rimavská Sobota

Zoraya Restaurant&Caffee – Rimavská Sobota

V Rimavskej Sobote sme navštívili reštauráciu Zoraya, ktorá sa nachádza pri obchodnom centre. Ocenili sme možnosť parkovania hneď pri reštaurácii s priamym bezbariérovým prístupom do jej priestorov. Počas pracovných dní tu ponúkajú obedové menu, cez víkend si môžete dopriať víkendové špeciality. V horúcich letných mesiacoch sa dá príjemne posedieť na terase.

Na objednávku je možnosť usporiadať rodinné, či firemné oslavy, prípadne cathering. Reštaurácia Zoraya je vyhľadávaná aj milovníkmi šťavnatých a bohato obložených burgrov, ktoré tu podávajú v domácich žemliach vlastnej výroby.

Pre vegetariánov je možnosť  konzumácie bezmäsitého burgra podávaného s batátovými zemiakmi a netradičný lososový burger, ktorý v prevádzkach ponúkajúcich burgre nebýva bežnou súčasťou ponuky. V ponuke jedálneho lístka sme medzi špecialitami „objavili“  pokrmy z bravčovej panenky, steaky, sous vidované kuracie a kačacie prsia a živánska panvičku.

Maškrtníci s nenapraviteľnou chuťou na sladké si môžu vybrať z lákavého výberu dezertov. Vybrať si však nebude vôbec ľahké, pretože všetky sú úžasné. V reštaurácii Zoraya sme sa cítili príjemne a jej návšteva v nás zanechala dobrý dojem.

Košický