Reštaurácia Pestucci – Michalovce

Reštaurácia Pestucci – Michalovce

V Michalovciach  sme navštívili reštauráciu Pestucci, ktorá ponúka od svojho založenia v roku 2016  pre svojich zákazníkov príjemné posedenie a kvalitnú slovenskú kuchyňu v modernom prevedení. Veľké parkovisko pred reštauráciou umožňuje pohodlný prístup všetkým motorizovaným návštevníkom.

Interiér reštaurácie Pestucci je rozdelený na dve časti. V reštauračnej časti bez obsluhy si môžete vybrať z denného menu a v Pube s obsluhou z rozsiahlej ponuky jedálneho lístka. Veľkorysé priestory Pubu pôsobia moderne a majú svoj nepopierateľný „šmrnc“. Rozsiahla ponuka jedálneho lístka zahŕňa okrem špecialít slovenskej kuchyne aj pokrmy reprezentujúce modernú gastronómiu.

Čerstvosť a kvalita surovín od lokálnych a slovenských dodávateľov, láska k národnej kuchyni a nadšenie profesionálneho tímu pracovníkov sú zárukou spokojnosti zákazníkov a obľúbenosti tejto rodinnej reštaurácie, v ktorej vládne pokojná atmosféra.  Znalcov piva poteší oroseným pohár čerstvo načapovanej „Plzničky“, prípadne výber z ponuky remeselného piva z Rožňavy – Kaltenecker.

Reštaurácia a Pub Pestucci ponúka na objednávku možnosť usporiadania rôznych spoločenských akcií, svadieb a rodinných osláv. Ústretový a profesionálny prístup personálu, moderné priestory a kvalitná gastronómia sú zárukou spokojnosti nielen pre „štamgastov“  tejto prevádzky, ale aj príjemným prekvapením pre všetkých zákazníkov, ktorí sem zavítajú po prvý raz.

Košický NAŠE RECENZIE Prešovský