Reštaurácia u Doubků – Břeclav

Reštaurácia u Doubků – Břeclav

V Břeclavi sme navštívili tradičnú rodinnú reštauráciu u Doubků (since 1991), ktorá sa nachádza v Lednicko-Valtickom areáli a svojim zákazníkom poskytuje kvalitnú gastronómiu. Jej výhodná poloha v tomto príjemnom moravskom meste neďaleko od hraníc so Slovenskom a Rakúskom  ju predurčuje na stretnutia pri rôznych spoločenských príležitostiach,  nielen pre domácich, ale aj pre návštevníkov zo susediacich štátov, odkiaľ to má každý doslova len „na skok“.

V ponuke obedového menu nájdeme jedlá poctivej domácej regionálnej kuchyne, v jedálnom lístku zas potešia oko labužníka špeciality medzinárodnej kuchyne naaranžované v duchu súčasných gastronomických trendov, pre ktoré je typické dokonalé vyváženie vône, chuti, farieb a tvarov tvoriace spolu harmonický celok.

Prostredie reštaurácie je veľmi príjemné a zariadené je tak, aby sa pre hostí návšteva u Doubků nestala len jednorazovou epizódou, ale miestom, ktoré sa oplatí pri najbližšej vhodnej príležitosti znovu navštíviť.

K priestorom reštaurácie patrí aj vináreň, v ktorej je pre vás pripravená skvelá ponuka moravských vín od tunajších vinárov. Počas letnej sezóny je hosťom k dispozícii aj priestranná zastrešená terasa pre 60 hostí.

V ponuke reštaurácie u Doubků nechýbajú ani sezónne špeciality a tematické akcie zameriavajúce sa na využitie aktuálnej ponuky. V prípade vašej nerozhodnosti vám ochotný a dobre vyškolený personál poradí pri výbere jedál a vy sa už teraz môžete tešiť na príjemný kulinársky zážitok, na ktorý budete určite ešte dlho spomínať.

Česká Republika