piatok, 12 júla, 2024
spot_img

Eudorex SK – skutočne revolučné

Špeciálne produkty od firmy Eudorex môžete použíť na celé spektrum povrchov v celej domácnosti, gastronómii, autoumyvárni, skrátka všade. Upratovanie Vašej kuchyne, kúpeľne alebo toalety bude hračkou, tak ako aj leštenie skla a lesklých povrchov, umývanie podlahy alebo odstraňovania prachu z nábytku.

handričky, utierky a čistiace produkty Eudorex | eudorex-sk.sk

S ktorýmkoľvek produktom Eudorex, ktorý bol vyvinutý pomocou unikátnej technológie polyaktívnych ultramikrovlákien, vždy dosiahnete maximálne výsledky s minimom čistiacich prostriedkov.

Handričky a hubky Eudorex sú šikovní pomocníci z polyaktívneho mikrovlákna.

Technológia polyaktívnych ultra-mikrovlákien vnáša do každodenného upratovania úplne nový štandard. Vyskúšajte nielen utierky do kúpeľne, mopy s vysokou savosťou do kuchyne ale aj zázračné handričky na okná, sklo a chróm.

Prečo používať práve handričky Eudorex?

Odstránia maximum nečistôt a baktérií – utierky a handričky Eudorex absorbujú až 200 – 600 % nečistôt, vrátane baktérií, mikróbov a vírusov.

Zázračné polyaktívne vlákno – inovatívna, inteligentná technológia v podobe polyaktívneho mikrovlákna odstráni viac prachu a roztočov vďaka unikátnemu elektrostatickému javu. Handričky a utierky Eudorex čistia až do úrovne štruktúry povrchov.

Ekologická šetrnosť – s profesionálnymi pomocníkmi na upratovanie Eudorex Vám na čistenie stačí obyčajná voda. Handričky stačí pred použitím dobre namočiť v teplej vode a po vyžmýkaní sú pripravené na použitie.

Ekonomicky výhodné – handričky a utierky Eudorex sú určené na opakované, resp. doživotné použitie. Stačí ich oprať v práčke do 90°C, bez použitia aviváže a bieliacich prostriedkov.

Dostali sme možnosť vyskúšať skoro celú radu týchto handričiek, pre niekoho ako pre nás v podstate každodenné nezaujímavá banalita. Po vyskúšaní a zatiaľ už mesačného testu handričiek sa nám podarilo znížiť čas na upratovanie, dokonca používame skoro o polovicu menej chemických prípravkov. Iba taký príklad čo asi každý vodič pozná. Neúprosné a vyčerpávajúce pokusy o vyčistenie čelného auta z vnútornej strany. Stále nejaká šmuha ostane v počas jazdy v noci to protiidúce autá a ich svetlá dajú riadne pocítiť. Stačila nám obyčajná vlažná voda a za použitia handričky označenej na LCD (biela farba) sme behom ani nie desať sekúnd tento problém odstránili.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČUJEME