Penzión Koliba – Dolný Kubín

Penzión Koliba – Dolný Kubín

V Dolnom Kubíne sme navštívili Penzión Koliba, ktorý ponúka svojim hosťom aj netradičné ubytovanie v Rozprávkovej dedinke. Každý návštevník tohto kúzelného miesta sa ocitne v čarovnom rozprávkovom svete, v ktorom si môže zaspomínať na svoje detstvo. Možnosť  ubytovania v roztomilých domčekoch inšpirovaných známymi rozprávkami vás spoľahlivo vráti do časov, keď ste nedočkavo „hltali“ napínavé príbehy, v ktorých dobro víťazí nad zlom a spolu so svojimi ratolesťami tak môžete absolvovať  návrat do čias, keď ste sa hrali na piesočku. Na výber je viacero chalúpok, ktorých názvy sú odkazom na obľúbené rozprávky. Pri výbere to veru zákazníci nebudú mať vôbec ľahké.

Rozhodnúť sa medzi ubytovaním v Domčeku na stračej nôžke, Perníkovou chalúpkou, alebo zvoliť si za svoje miesto pobytu príbytok Hobita nie je vôbec ľahké. Ak by vám ani tento výber nestačil, môžete si vybrať ešte medzi ďalšími možnosťami.

Čo tak ubytovať sa v Romantickom mlyne, u Kremienka a Chocholúšika, prípadne u Maťka a Kubka, alebo priamo Pod vežou ?  Možností je veľa a väčšina ubytovaných hostí pravdepodobne pri výbere miesta pobytu musela hlasovať. Pravidlá sú jednoduché a všeobecne známe. Každý člen rodiny najskôr napíše na lístok svoj tip, ktorý zabalí do obálky a vloží do hlasovacej schránky.

Potom sa domček s najväčším počtom hlasov stane v najbližších dňoch  miestom vášho pobytu. Môže však nastať aj situácia, keď si každý člen rodiny vyberie iný domček. V tom prípade odporúčame hlasovanie opakovať až do momentu, v ktorom jeden z domčekov získa najviac hlasov. Hlasovať môžete dokonca aj vtedy , ak navštívite rozprávkovú dedinku individuálne. Tu však nepôjde o hlasovanie, ale o losovanie. Napíšete si na hlasovacie lístky všetky ponúkané možnosti výberu a so zažmúrenými očami vylosujete „svoj“ domček. Toto však nie je potrebné, aj ste už o mieste svojho pobytu dopredu rozhodnutí.

 

Nech si už vyberiete ľubovoľný rozprávkový domček, v každom z nich sa nachádza vybavenie zodpovedajúce súčasným štandardom. Nájdete tu všetko, čo potrebuje moderný človek na pohodlné ubytovanie, vrátane WiFi a TV. Romantické duše poteší možnosť zakúriť si drevom v krbovej peci. Kvalitná gastronomická ponuka v reštaurácii Penziónu Koliba a možnosť parkovania priamo v areáli je súčasťou ponuky taktiež služieb. Rozprávková dedinka v Penzióne Koliba v Dolnom Kubíne už na vás čaká.

Žilinský