FAQ – PRIEBEH NÁVŠTEVY

Často kladené otázky: 

 

 1. Na základe čoho si vyberáte prevádzky ? 

Odpoveď: Na základe osobnej inkognito návštevy, prípadne na základe doporučení od známych, alebo našich čitateľov.

 

2. Sú recenzie a podobne zaplatené ? 

Odpoveď: Výber prevádzok je výdy na základe osobnej skúsenosti, prípadne viacerých kladných odporúčaní. Snažíme sa teda vyberať také prevádzky, ktoré skutočne môžeme doporučiť. Klient si platí za priestor v magazíne, ako aj našu cestu, nakoľko včase chodíme osobne. Máme teda reálne náklady na cestu. Gastro a hotelový segment, naše recenzie si teda neplatia za kladnú recenziu, ale za umiestnenie, teda priestor, ako aj naše reálne náklady na cestu.

 

3. Ako teda môžeme fungovať, keď cena za našu návštevu sú de facto reálne náklady ? 

Odpoveď: Magazín má množstvo partnerov a sponzorov a taktiež súčasťou magazínu sú aj reklamné stránky a priestory, ktoré sú ako platené promo.

 

4. Ako prebieha návšteva, máme sa nejako špeciálne pripraviť ? 

Odpoveď: Nemusíte, ak sme si vybrali práve Vašu prevádzku a oslovili sme Vás pre spoluprácu, vyskúčali sme si Vašu prevádzku už inkognito. Dohodneme si termín, na ktorom sa stretneme u Vás na prevádzke. Odovzdáme Vám magazín, preberieme si veci ku článku, zaujímavosti, informácie o prevádzke. Ochutnáme a nafotíme niečo z Vašej ponuky, urobíme si fotky. Fotíme na zrkadlovku Canon prípadne bezzrkadlovku Sony A7iii. Vieme ale využiť aj Vaše fotky a naopak, Vy viete používať naše fotky. Následne sa nalepí nálepka a doladia sa papiere.

 

5. Prečo sa platí v hotovosti ? 

Odpoveď: Je to na základe zlých skúseností, ktoré sme v minulosti zažili a nemali sme ďaleko od ukončenia pôsobenia magazínu. Preto sme zaviedli hotovostné platby, o čom dostanete samozrejme riadny doklad o úhrade. Druhý dôvod je že máme okamžité reálne náklady, čiže náš čas, pohonné hmoty a cestu ku Vám na prevádzku, prípadne aj cenu za ubytovanie v prípade vzdialenejších prevádzok.

 

6. Kedy dostaneme článok na nahliadnutie ? 

Odpoveď: Zvyčajne do 10 dní od návštevy, záleží aj od uzávierky prípadne náročnosti článku. Ku článku sa samozrejme môžete vyjadriť, nie ho avšak zásadne meniť. Do článku vieme zakomponovať otázky, na ktoré nám viete odpovedať a vieme tak pripraviť zaujímavý textový rozhovor.

 

7. Čo sa bude diať v prípade odsúhlasenia spolupráce, prípadne ak o spolupráce máme záujem ?

Odpoveď: Dohodneme si termín návštevy, následne podľa otázky č. 4 a 5. Po odsúhlasení články (otázky č.6) sa článok publikuje na sociálnych sieťach a webe. Už do tej doby, vieme vytvoriť príspevok na instagrame o našej návšteve. Následne sa čaká na uzávierku a magazín ide do tlače.

 

8. Koľko magazínov dostaneme ? 

Odpoveď: 5ks, prípadne ak viete mať náš magazín dostupný pre verejnosť, vieme sa dohodnúť aj na väčšom počte v prípade obojstranného záujmu – vec dohody.

 

9. Môžeme využiť Vaše fotky, ktoré ste u nás nafotili, prípadne kopírovať, zdielať článok ?

Odpoveď: Áno

 

V prípade ďaľších otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

PDF PRIEBEH NÁVŠTEVY:

Priebeh návštevy