Wellness Penzión Maxim v Bojniciach

Naše pozitívne skúsenosti s ponukou služieb v hornonitrianskom meste Bojnice nás utvrdili v tom, že sa na Slovensku v oblasti cestovného ruchu „pohli ľady“. Kto zatúži po príjemnom relaxe, nemal by vo svojom itinerári vynechať toto pokojné kúpeľné mesto s mnohými atrakciami a s jeho dominantou – Bojnickým zámkom.

Z ponuky ubytovacích služieb nás zaujal Wellness Penzión Maxim, ktorý sa nachádza v nádhernom tichom prostredí a ponúka širokú škálu služieb. Okrem ubytovania na dvoj až štvormiestnych izbách je zákazníkom k dispozícii konferenčná sála , spoločenská miestnosť s krbom, novovybudované wellness centrum s  jacuzzi, saunami a masážami.

Parkovisko je monitorované kamerovým systémom a v areáli penziónu sa nachádza vonkajšie posedenie s ohniskom. Hosťom sú podávané raňajky a večere. Pre športovo založených klientov je vytvorený priestor na uschovanie bicyklov, lyží a ostatných športových potrieb.

Pozitívne ohlasy od ubytovaných hostí svedčia o tom, že kvalita služieb je tu na veľmi vysokej úrovni. Bonusom je aj dostupnosť atrakcií v blízkom okolí, takže nudiť sa tu rozhodne nikto nebude.

Skôr naopak, zaujímavostí je tu toľko, že kto ich chce absolvovať všetky, bude musieť porozmýšľať nad predĺžením svojho pobytu.

Preto ak sa budete rozhodovať nad miestom svojej dovolenky, máme pre vás tip : Wellness Penzión Maxim v Bojniciach.