O NÁS

[vc_row][vc_column][td_block_text_with_title]

Na začiatku bol iba veľký detský sen. Po niekoľkých rokoch súkromného cestovania a spoznávaní nových kultúr a chutí sme sa rozhodli vytvoriť niečo veľké. Po rôznych školách, kurzoch a zdokonaľovaniu sa v tomto obore sme v roku 2011 precestovali Slovensko a spoznali tak regionálne reštaurácie, kaviarne ako aj hotely a penzióny a naberali sme tak nové poznatky a skúsenosti z odborného hľadiska, ktoré sme sa v roku 2013 prostredníctvom internetového magazínu rozhodli publikovať.

V roku 2018 sme sa rozhodli zmeniť koncept našej firmy a rozhodli sme sa vydať vlastnú knihu, ako Slovenského a Českého sprievodcu gastronómiou a hotelierstvom. Aktuálne pripravujeme sprievodcu vo forme internetu, ako aj ročného periodika (knihy)

V Roku 2020 sme sa rozhodli okrem gastronómie a hotelierstva začať pripravovať ,,moderný,, lifestyle magazín, ktorého súčasťou je napríklad aj rubrika auto, cestovanie, technológie a podobne.

Robíme maximum pre to, aby sme prinášali zaujímavé a relevantné odporúčania na rôzne prevádzky aj z Vášho okolia. Dobré jedlo, kvalitné a výberové suroviny, príjemné prostredie a správne poskytnuté služby na úrovni sú pre nás základom dobrej prevádzky. O jedle a káve nám hovoriť netreba, má hovoriť samo za seba.

Nájdete nás aj na Facebook stránke: Bedeker Gurmán a Instagrame: bedeker_gurman 

[/td_block_text_with_title] [/vc_column][/vc_row]