piatok, 12 júla, 2024
spot_img

Hotel Astrum Laus **** – Levice

Hotel Astrum Laus v Leviciach je vďaka svojej modernej architektúre a kvalitným službám obľúbenou zastávkou nielen pre businessmanov, ale stal sa vyhľadávaným ubytovacím zariadením aj pre klientov obľubujúcich originálny design s nadčasovými prvkami.Do portfólia služieb patrí nielen komfortné ubytovanie, ale aj fitness a wellnes. Od svojho otvorenia v roku 2010 poskytuje nadštandardné hotelové služby v zaujímavo riešenom interiéri, v ktorom sa jeho tvorcovia doslova vyhrali s množstvom rafinovaných detailov a vďaka použitiu rôznych druhov stavebných materiálov sa im podarilo vytvoriť  neopakovateľné a pôsobivé prostredie.

Materiály použité v interiéri (kov, sklo, drevo a kameň) sa navzájom harmonicky dopĺňajú a spolu so svetelnými efektami vytvárajú upokojojúcu atmosféru. Táto rôznorodosť zároveň poskytuje priam nekonečné možnosti využitia, čo v konečnom dôsledku umožňuje naplno využiť kreativitu a tvorivý potenciál ich tvorcov. Každý kto sa ubytuje v tomto hoteli pocíti pozitívne vibrácie, ktoré prispievajú nielen k telesnému, ale aj k duševnému pookriatiu.

Sme vďační, že sme mali možnosť osobne sa zoznámiť s jeho inšpirujúcim prostredím a vôbec by nás neprekvapilo, keby bol design levického hotela Astrum Laus ocenený v niektorej z architektonických súťaží. Slogan „Viac, než hotel“ preto dokonale vystihuje nielen širokú paletu poskytovaných služieb, ale aj filozofiu, ktorá stála pri jeho zrode. Hostia si môžu vybrať z viacerých druhov izieb počnúc štandardnými izbami (aj keď v tomto prípade slovo štandard dostatočne nevystihuje  kvalitu ubytovania, k dispozícii sú aj apartmány a izba pre imobilných hostí.

Zákazníci majú na výber aj z rôznych druhov pobytových balíčkov, ktoré ponúkajú veľa možností dokonalého relaxu a príjemných zážitkov. Samozrejmosťou sú pravidelne sa konajúce akcie zamerané na milovníkov gastronómie, znalcov vína, ale aj záujemcov o zdravý životný štýl. V tomto hoteli si nájde „to svoje“ každý. Príjemný personál business hotela Astrum Laus  sa už teší na vašu návštevu.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČUJEME