piatok, 12 júla, 2024
spot_img

GoldSun- Relax a zdravie na jednom mieste – test difúzera

Dostali sme na test aróma difúzer, čiže osviežovať a zvlhčovač vzduchu vhodný pre fimy, kancelárie, tak aj pre domácnosti a wellness centrá. Veľmi pekne spracovaný a hlavne tichý.

Po naplnení vody (ideálne destilovaná, ale môže byť aj  obyčajná voda z vodovodu) môžeme pridať ľúbovolný éterický olej (citrón, eukalyptus, santalové drevo) prípadne iné arómy.

Potom stačí jednoducho spustiť, na výber máme dve možnosti sily hmly (silná a slabá) prípadne cyklická (30 sekúnd aktívna a 30 sekúnd v pokoji).

Počas nášho testu sme využívali najviac tento režim. Difúzer ponúka aj možnosť  LED osvetlenie s premenlivou farebnosťou, alebo podľa vlastného nastavenia farebného odtieňa.

Hlučnosť prístroja je menšia než 26 dB. Nepočuť ho skoro vôbec, teda jeho použitie je možné aj cez noc. Pri maximálnom naplnení vody (cca 200ml) vydrží približne na 8 hodín prevádzky.

Okrem kvalitného a skutočne pekného spracovania má tento difúzor aj homologizačnú EU značku CE, WEEE, RoHS čiže je bezpečný na používanie a otestovaný.

Na výber sú rôzne tvary, veľkosti, ale osobne sa nám najviac páčil práve testovaný kus.

— Objednáte tu —

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČUJEME