Reštaurácia Vermex vo Svidníku

Reštaurácia Vermex vo Svidníku

Na východnom Slovensku, ktoré sa okrem srdečných ľudí, nádhernej prírody a kultúrnych pamiatok môže pochváliť aj vzrastajúcou úrovňou ponuky gastronomických služieb sme počas nášho „turné“ navštívili viacero prevádzok. Jednou z nich bola aj štýlová reštaurácia Vermex nachádzajúca sa v centre Svidníka.

V príjemnom prostredí reštaurácie sa o vás postará profesionálny tím pracovníkov, ktorí pristupujú k svojej práci s láskou. Moderne zariadený interiér je útulný a pôsobí optimisticky. Počas pracovných dní je v ponuke obedové a počas víkendov víkendové menu. Vo Vermexe sa dajú usporiadať aj firemné, prípadne rodinné oslavy a rôzne spoločenské akcie.

Kapacita reštaurácie je 45 miest. Ponuka jedálneho lístka je vyvážená a pestrá, každý zákazník si tu môže vybrať podľa svojej chuti. Vo vínnej karte sa nachádzajú vínka rôznych  odrôd od slovenských a moravských vinárov.

Výber vín je pozoruhodný, pravdu povediac – boli sme príjemne prekvapení. Vo Vermexe si na svoje prídu nielen maškrtníci, ale aj vinári. Vidno, že časy, keď sa víno delilo len na „bílé“ a červené sú už dávno za nami.

Veľmi príjemne na nás zapôsobila obsluha, ktorá svojim prístupom zanechala v nás len tie najlepšie dojmy. Na mapu „objavených“ gastronomických zariadení Slovenska sme si tak po návšteve svidníckej reštaurácie  Vermex mohli spokojne pripnúť ďalší špendlík.

Prešovský