piatok, 12 júla, 2024
spot_img

Reštaurácia Vermex vo Svidníku

Na východnom Slovensku, ktoré sa okrem srdečných ľudí, nádhernej prírody a kultúrnych pamiatok môže pochváliť aj vzrastajúcou úrovňou ponuky gastronomických služieb sme počas nášho „turné“ navštívili viacero prevádzok. Jednou z nich bola aj štýlová reštaurácia Vermex nachádzajúca sa v centre Svidníka.

V príjemnom prostredí reštaurácie sa o vás postará profesionálny tím pracovníkov, ktorí pristupujú k svojej práci s láskou. Moderne zariadený interiér je útulný a pôsobí optimisticky. Počas pracovných dní je v ponuke obedové a počas víkendov víkendové menu. Vo Vermexe sa dajú usporiadať aj firemné, prípadne rodinné oslavy a rôzne spoločenské akcie.

Kapacita reštaurácie je 45 miest. Ponuka jedálneho lístka je vyvážená a pestrá, každý zákazník si tu môže vybrať podľa svojej chuti. Vo vínnej karte sa nachádzajú vínka rôznych  odrôd od slovenských a moravských vinárov.

Výber vín je pozoruhodný, pravdu povediac – boli sme príjemne prekvapení. Vo Vermexe si na svoje prídu nielen maškrtníci, ale aj vinári. Vidno, že časy, keď sa víno delilo len na „bílé“ a červené sú už dávno za nami.

Veľmi príjemne na nás zapôsobila obsluha, ktorá svojim prístupom zanechala v nás len tie najlepšie dojmy. Na mapu „objavených“ gastronomických zariadení Slovenska sme si tak po návšteve svidníckej reštaurácie  Vermex mohli spokojne pripnúť ďalší špendlík.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČUJEME