Stodola Bôrik MAX

Stodola Bôrik MAX

Popradské OC MAX je obľúbené a často navštevované miesto nielen obyvateľov Popradu, ale aj  mnohých domácich a zahraničných turistov. Skutočnosť, že priamo v „utrobách“ tohto moderného OC sa nachádza slovenská koliba prekvapí mnohých zákazníkov, ktorí neodolajú a vyskúšajú jej pohostinnú náruč. V ponuke koliby Bôrik Max nechýba  denné menu pre uponáhľaných, kto si však chce odpočinúť a posedieť – môže si objednať niečo z bohatej ponuky jedálneho lístka. Nájdeme tu špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy cestovín, pizze a grilované špeciality. Akcie ako husacie, kačacie, či zabíjačkové hody sú spestrením ponuky a robia z reštaurácie koliba Stodola MAX miesto, ktoré sa oplatí navštíviť. Interiér reštaurácie je štýlový s folklórnymi prvkami a nenásilnou formou propaguje „slovak way of life“.

Ak navštívite tento podnik, ocitnete sa v úplne inom svete. Drevený interiér  koliby pôsobí útulne a upokojujúco. Bola by škoda nedať si niečo typicky slovenské. Vraví sa však, že proti gustu žiaden dišputát a rozhodnutie je len na vás. Kto má chuť na čapované pivko môže si dopriať pohár (či dva?) oroseného penistého moku. Na svoje si tu prídu aj maškrtníci a vyznavači sladkých dobrôt. Ponuka sladkostí je lákavá a stojí za ochutnanie.

Ak sa rozhodnete navštíviť OC MAX v Poprade a vaše kroky budú najskôr smerovať do reštaurácie koliba Stodola MAX, je dosť možné, že zabudnete na svoje nákupy.

Nič to, veď nabudúce to doženiete.

NAŠE RECENZIE Popradský