utorok, 27 februára, 2024
spot_img

Wantee – Keď vieš ukázať to, čo máš rád aj bez slov

Postačia ti na to ponožky. Áno, znie to vtipne, ale nie sú to len obyčajné ponožky. Lifestylové ponožky plné tvojich obľúbených vecí, ktoré dokonale oživia každý outfit. Sú veselé, hravé a plné farieb a navyše vyčaríš úsmev na tvári všetkým okolo seba. Keď si scrolluješ e-shop, tak si začneš prirovnávať produkty k tvojim známym a vravíš si, ktoré by koho rozosmiali. Mimochodom sú to skvelé tipy na darčeky nie len na Vianoce. Zaručene nimi potešíš a ľudia si na teba stále spomenú, keď ich majú na sebe. Ako hovorí zakladateľ e-shopu Richard Anné: „Wantee sme vytvorili ako moderný e-shop, ktorý bude prinášať dobré veci do života našich zákazníkov. Vyberáme aj vyrábame produkty, ktoré sú kvalitné, dobre spracované, dlho vydržia a zároveň majú dizajn, ktorý si ľudia zamilujú. Sústredíme sa na kvalitu poskytovaných služieb, od dobre fungujúceho e-shopu a rýchleho doručenia až po príjemnú komunikáciu so zákazníkmi.“

Wantee má v ponuke aj svetové značky ako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Under Armour či Ralp Lauren. Ich najväčšou vášňou sú však ponožky. Verte, že taký návrh dokonalých ponožiek zaberie naozaj veľa času. Sú dizajnované na Slovensku. Všetky so sebou nesú určitý príbeh. Snažia sa o to, aby vystihovali daného človeka. Na svoje si prídu gurmáni, milovníci zvierat, športovci či lekári. Čo je na nich ale originálne, že tvoria síce jeden pár, no každá ponožka je iná. Je to teraz vo svete dosť trendy. Dokonca sa nosí už aj odlišná farba topánok. Pre niekoho konzervatívnejšieho to môže pôsobiť crazy, ale niekto je hotový maniak a chce mať všetky motívy vo svojom šatníku. Páry sa dajú vyskladať rôzne. Nastal teda koniec hľadania páru k danej ponožke. Môžete mať na jednej nohe hokejistu a na druhej pivko a stále budete „in“. Rozdielne ponožky poukazujú na to, že byť iným je úplne v poriadku.

Popisy produktov sa snažia pobaviť, alebo povedať o príbehu daných ponožiek niečo viac. Najviac pobaví asi popis ponožiek Drzé opice: „Gang drzých opíc obsadil aj Vaše ponožky! Nezbedné opičky sa dostanú všade a radi porušujú pravidlá. Najvyšší šéf s cigaretkou si na všetko posvieti. Ten so šiltovkou naopak je veľký drsňák, pozor naňho, aby Vám nehodil banánovú šupku pod nohy a zákerne sa potom smial!“ Sú to popisy, ktoré bavia.

Ponožky sú v menších aj väčších veľkostiach a tak sa viete zladiť aj so svojou polovičkou. Veď teraz je to cool urobiť si story so svojou láskou v rovnakom oblečení. Tieto ponožky sú z kvalitnej česanej bavlny, sú pohodlné a priedušné. Sú to ponožky, ktoré vedia nadchnúť. Ak chcete niekoho rozveseliť, tak tieto ponožky sú trefa do čierneho.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČUJEME