utorok, 27 februára, 2024
spot_img

Reštaurácia FIT v Bratislave

Keď sme navštívili reštauráciu FIT v Gastro pasáži obchodného a nákupného centra Avion Shopping Park v Bratislave, prekvapil a zároveň aj potešil záujem mnohých zákazníkov o zdravý spôsob stravovania. Základom pri príprave jedál v sieti reštaurácií FIT sú predovšetkým kvalitné suroviny, kuchyňa vybavená modernou technikou a v neposlednom rade aj šikovní majstri kuchári.

Okrem prevádzky v už spomínanom Avion Shopping Parku majú ešte ďalšie tri. Jedna je v bývalom Poluse (Vivo !) , druhá na Drieňovej 34 v Bratislave a tretia v OC Shopping Palace na Zlatých Pieskoch ktorú spoločnosť prevádzkuje pod názvom Home Foods . Ponuka menu je zostavená tak, aby si zákazníci mohli vybrať počas celého dňa.

Či už sú to raňajky v čase od 8:00 do 10:30, alebo obedové menu od 10:30 do 15:00. Večerné menu v štýle „All you can eat“ sa podáva sa od 15:00 do 20:30 hod. Pri zostavovaní menu sa manažér reštaurácií FIT spolu so svojimi spolupracovníkmi zameriava na modernú a gastronómiu, v ktorej nechýbajú ani pokrmy inšpirované ponukou reštaurácií z viacerých dovolenkových pobytov v zahraničí.

Na výber je z viacerých druhov menu (vega menu, fit menu, bussines menu, home menu). Tím pracovníkov kuchyne a obsluhujúci personál je dobre vyškolený .Samozrejmosťou je príjemná atmosféra, priateľský prístup k zákazníkom, čistota prostredia a kvalitné servírovanie. Koncept zdravého ekvivalentu k fast foodovým prevádzkam si od svojho otvorenia pred deviatimi rokmi získal srdcia mnohých zákazníkov a je dôkazom toho, že keď sa dobrá myšlienka spojí s láskou k profesii a entuziazmom – úspech sa určite dostaví. Je potešiteľné, že vzrastajúci trend kvality v ponuke gastronomických prevádzok na Slovensku nie je len prázdna fráza, ale fakt, ktorý sa nedá odoprieť.

Reštaurácie FIT v bratislavských obchodných a nákupných centrách sú presvedčivým dôkazom, že aj tu sa môžete najesť chutne a zdravo bez toho, aby vaša peňaženka zívala prázdnotou.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČUJEME